FESTIWAL NIENAZWANY & FESTIWAL HALLOWEEN

FESTIWAL NIENAZWANY & FESTIWAL HALLOWEEN

W dniu 08.11.2018 w Kinie Elektronik, zgodnie z tradycją naszej szkoły odbędzie się „Festiwal Nienazwany”, w tym roku po raz pierwszy połączony z „Festiwalem Halloween”.

Corocznie klasy pierwsze Liceum Filmowego oraz Liceum Kreacji Gier Wideo przygotowują krótki film (od 3 do 5 min) prezentujący uczniów danej klasy, ich talenty i pasje. Tworzą również własną, spersonalizowaną nazwę klasy, do której winna odnosić się fabuła filmu.

 

„Festiwal Halloween” powstał dla tych wszystkich, którzy lubią się charakteryzować i mają odwagę zaprezentować swoje umiejętności aktorskie. Ideą festiwalu jest wcielenie się w wybraną postać związaną ze światem potworów, straszydeł i duchów, pochodzącą z powieści, filmu, legendy, mitu, etc. Owo "wcielenie" polega na ucharakteryzowaniu się, przebraniu za postać, a przede wszystkim zagraniu jej poprzez dowolny środek wyrazu.

Serdecznie zapraszamy uczniów każdej z naszych szkół do wzięcia udziału w festiwalu!

Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody!

Deadline na oddawanie gotowych filmów na „Festiwal Nienazwany” oraz zgłaszanie się do uczestnictwa w „Festiwalu Halloween” upływa z dniem 31.10.2018.

Za organizację festiwali oraz zaprojektowanie plakatów odpowiada GABI BANIA kl. II „C”, przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego.

rozpocznij
naukę