Magiczne spotkanie wigilijne Liceum Filmowego

- Czas Świąt to magiczna chwila, kiedy warto życzyć sobie miłości. To moment, kiedy należy przystanąć, wyłączyć telefon i zastanowić się nad swoim życiem. Kochani, szanujcie się nazwajem i nigdy nie przestańcie realizować swoich pasji. Marzenia to piękna rzecz - powiedział Kanclerz Warszawskiej Szkoły Filmowej dr Maciej Ślesicki. Dyrekcja Liceum Filmowego złożyła Rodzicom, Nauczycielom oraz Uczniom życzenia zdrowych i spokojnych Świąt. - Cieszę się, że możemy się spotkać w takim wyjątkowym gronie. Życzę Wam, aby w nowym roku pojawiła się w Was dodatkowa energia do realizowania swoich celów - mówił Dyrektor Piotr Łukomski. - Na Święta życzymy Wam, abyście mieli obok siebie prawdziwych, szczerych ludzi - dodała Nauczycielka Dorota Bąk.

Spotkanie wigilijne Zespołu Szkół Filmowych było wyjątkową okazją do zaprezentowania kreatywności i różnorodnych talentów naszych Uczniów. Młodzież z każdej grupy wiekowej wykonała świąteczne utwory, a także zagrała aktorskie sceny, m.in. walki dobra ze złem. Niezapomnianym momentem występu były kreacje sceniczne Nauczycieli Zepołu Szkół Filmowych. - Kolęda na niebie, kolęda na ziemi, Dla Ciebie kolędujemy - zaśpiewali na świątecznej scenie Warszawskiej Szkoły Filmowej.