OTWIERAMY NOWY KIERUNEK!

Od scenopisarstwa, reżyserii i aktorstwa, poprzez realizację obrazu filmowego, aż po produkcję i filmoznawstwo, Warszawska Szkoła Filmowa kształci profesjonalistów we wszystkich dziedzinach sztuki filmowej. W nadchodzącym roku akademickim dołączą do nich specjaliści realizacji dźwięku filmowego.
Zapraszamy do Policealnego Studium Dźwięku Filmowego - ruszamy od października!

Słuchacze studium poznają podstawy teoretyczne oraz zdobędą praktyczne umiejętności udźwiękowiania form filmowych, telewizyjnych i muzycznych. Od początku nauki będą czynnie uczestniczyć w produkcji i współpracować ze studentami innych kierunków - aż do premiery gotowego filmu.

W programie studium, m.in.:
- Pełne udźwiękowienie form filmowych, telewizyjnych i muzycznych
- Nagrywanie efektów synchronicznych
- Nagranie dźwięku na planie filmowym
- Montaż dźwięku
- Elektroakustyka
- Kształcenie słuchu
- Wiedza o muzyce
- Nagrania lektorskie, dubbing
- Realizacja dźwięku

Zapewniamy:
- Edukację na najlepszym poziomie
- Sprzęt najwyższej klasy
- Profesjonalną kadrę czynnych zawodowo filmowców
- Wartościowe kontakty w branży oraz praktyki

Opiekunem Studium jest Grzegorz Lindemann, operator dźwięku, członek Polskiej Akademii Filmowej. Specjalista do spraw realizacji i postprodukcji dźwięku. Pracował przy ponad 50 filmach fabularnych.

W kadrze między innymi:

Andrzej Artymowicz