Nienazwany Festiwal

2 grudnia w Kinie Elektronik odbył się "Nienazwany Festiwal". Wydarzenie było formą otrzęsin, w której brały udział wszystkie klasy. Prowadzącymi byli Albert Lach i Ola Kołakowska.

Każda klasa przygotowała film lub spektakl, który przedstawiał wcześniej wymyśloną przez uczniów nazwę dla klasy. Łącznie 5 filmów i dwa spektakle. Dodatkowo przygotowano kalambury ze scenami z klasyki światowej kinematografii, oraz karaoke prowadzone przez Maksa Zdybickiego.

Uczniowie przebrani byli w stroje zgodne z tematyką przygotowanego przez siebie filmu. Wywiady z uczestnikami na temat przebrań przeprowadzała mi Dominika Gastoł. Odbyło się także Karaoke, które poprowadził Maks Zdybicki.
Podczas festiwalu przyznane zostały nagrody w dwóch kategoriach: za najlepszy film/spektakl przedstawiający nazwę klasy (przyznawała publiczność), oraz nagroda za kalambury (przyznawana przez prowadzących).

Obie nagrody zdobyła klasa II b, która nazwała się Burritos Banditos. W kalamburach przedstawili finałową scenę na cmentarzu z filmu „Dobry, zły i brzydki”.

Największy entuzjazm wśród publiczności wywołały scenki odgrywane przez Uczniów- parodia Nauczycieli Liceum Filmowego. Publiczność miała za zadanie zgadnąć, który z Pedagogów był parodiowany. Największe brawa otrzymał Łukasz Brodowski perfekcyjnie udający Dyrektora Piotra Łukomskiego.