10 inspiracji Bartosza Piotrowskiego

Kolejne spotkanie z cyklu Moja Dziesiątka poprowadził Bartosz Piotrowski, operator, autor zdjęć.

Bartosz Piotrowski

W 2005r. obronił dyplom na Wydziale Radia i Tv UŚ w Katowicach.

W 2006r. otrzymał nagrodę za zdjęcia w Studenckim Konkursie Filmów Reklamowych Kodaka za spot „Samsung - Cała reszta”. Autor wielu znakomitych teledysków takich twórców jak: Coma, Ewa Farna, John Porter, Andrzej Grabowski, Stanisław Sojka, Czesław Mozil, Anna Maria Jopek, Natalia Kukulska, Janusz Panasewicz, Urszula, Lady Pank czy IRA.
W 2010r. otrzymał Nominację Camerimage za teledysk Anny Marii Jopek „Sypka Warszawa” a także Złotego Lajkonika za dokument „Warszawa do wzięcia” (reż. K. Bielawska i J. Ruszkiewicz).
Jest autorem zdjęć do filmu w reż. B.Białowąs „Moja nowa droga” w ramach programu „30 minut”, oraz jej debiutu fabularnego "BIG LOVE". Autor zdjęć popularnego serialu "Prawo Agaty" (TVN).

10 inspiracji:

1. Utwór zespołu Radiohead "Street Spirit"

2. Teczka na studia i egzaminy

3. Stefan Czyżewski