Przyznaliśmy nagrodę na Grand Video Awards!

11 października w warszawskim kinie Iluzjon odbyła się gala Grand Video Awards, czyli święto dla wszystkich twórców wideo w Internecie. Warszawska Szkoła Filmowa po raz kolejny jest partnerem inicjatywy magazynu Press i w ramach konkursu przyznała swoją nagrodę specjalną. Możliwość bezpłatnej nauki na rocznym kursie filmowym prowadzonym przez profesjonalistów otrzymali Joanna i Adrian Szczepaniak, autorzy kanału „Pan i Pani Spakowani”. Gratulujemy!

Ideą Grand Video Awards jest uhonorowanie najbardziej kreatywnych, oryginalnych i nowatorskich autorów oraz promocja najlepszej twórczości wideo w polskim Internecie. W skład jury oceniających prace wchodzą fachowcy z dziedziny wideo, filmu, dźwięku, realizacji, nowych mediów, reklamy oraz marketingu.
Warszawska Szkoła Filmowa już po raz drugi jest partnerem inicjatywy i wybiera najbardziej utalentowanego twórcę, któremu umożliwia naukę pod okiem profesjonalnych filmowców, wykładowców Uczelni. - Wśród atakującej nas zewsząd w sieci tandety i nijakości można znaleźć ciekawych i rokujących twórców, którym często brakuje jedynie warsztatu, żeby ich materiały były naprawdę dobre – mówi Ewa Maria Szczepanowska, dyrektor kreatywna Uczelni

Nagrodę – symboliczny klaps filmowy wręczyli na scenie laureatom wykładowca, autor zdjęć filmowych Andrzej Wolf i dyrektor kreatywna Uczelni.
- Za dobre zdjęcia i szybki montaż – skomentował krótko Wolf.
- Nasza nagroda skierowana jest do początkujących autorów wideo w Internecie. Kanał, który tworzą Państwo Szczepaniak dopiero startuje – mówiła Ewa Maria Szczepanowska. – To rodzaj bloga podróżniczego i dużo jest w nim "mówienia", jednak w zdjęciach, montażu, wybieranych tematach widać potencjał. "Pan i Pani Spakowani" dostrzegają, widzą i dobrze kombinują. Warto umożliwić im naukę w naszej Szkole.

Joanna i Adrian Szczepaniak od razu po gali umieścili na swoim kanale filmik, w którym skomentowali zdobycie nagrody.

Zobacz pozostałe filmy "Pan i Pani Spakowani" (kliknij!)

Ewa Maria Szczepanowska; Andrzej Wolf

Warszawska Szkoła Filmowa jest także autorem oficjalnej relacji wideo z Gali Grand Video Awards, która już wkrótce ukaże się na naszej stronie!