Warsaw Film School Game Jam IV

Warszawska Szkoła Filmowa zaprasza na swój tradycyjny już Game Jam!

W dniach 9 - 11 listopada odbędzie się Warsaw Film School Game Jam IV

Programujesz, tworzysz grafikę, muzykę, piszesz scenariusze? Podejmij wyzwanie, zainspiruj się, rozwiń swoje umiejętności, poznaj innych pasjonatów, stwórzcie wspólnie grę w ekstremalnie krótkim czasie - 36 godzin! Przeżyj emocjonującą przygodę!
Warszawska Szkoła Filmowa zaprasza na 4. edycję ogólnopolskiego wydarzenia dla twórców gier komputerowych. Na trzy dni kampus artystyczny uczelni zamieni się w największe studio produkcyjne w regionie.

Warsaw Film School Game Jam to wyjątkowa impreza dla środowiska gamingowego. Zgodnie z tradycją, impreza rozpocznie się w piątek wieczorem. Temat konkursu na nową grę zostanie ogłoszony w pierwszej godzinie rywalizacji, a uczestnicy będą musieli zamieszkać przy swoich komputerach, w sąsiedztwie innych twórców z całej Polski. Organizatorzy zapewnią inspirujący klimat, kaloryczne przekąski, przestrzeń networkingową. Konkurs zakończy się otwartą prezentacją nowopowstałych tytułów. Ponad 30 premier będzie można podziwiać na dużym ekranie Kina Elektronik.

Warsaw Film School Game Jam IV odbędzie się w dniach 9 – 11 listopada w budynku głównym Warszawskiej Szkoły Filmowej przy ul. Gen. Zajączka 7 w Warszawie. W rywalizacji weźmie udział 120 osób. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

19:00 Rejestracja
20:00 Before party
22:00 Start

tworzenie gier!

10:00 Koniec
12:00 Prezentacje gier
ok. 15:00 Finał imprezy

Jury

Maciej Miąsik

Weteran polskiego przemysłu gier, w branży od 1993 roku. Producent, projektant, programista, sound designer. Współautor kultowego Electro Body, oraz wielu innych znanych tytułów: Fire Fight (pierwsza polska gra wydana przez Electronic Arts), serii gier przygodowych Schizm oraz pierwszego Wiedźmina. Obecnie zarządza własnym, niezależnym studiem Pixel Crow, w którym pracuje nad nieujawnionym projektem. Wykłada także projektowanie gier na PJWSTK oraz specyfikę produkcji gier w Warszawskiej Szkole Filmowej.

Stan Just

Członek Zarządu Stowarzyszenia Polskie Gry i Europejskiej Federacji Twórców Gier

Piotr Mańkowski

pierwszą grę planszową zrecenzował w 1986 roku, siedem lat później zaczął pisać o grach wideo. Współautor "Biblii Komputerowego Gracza", autor "Cyfrowych Marzeń", redaktor naczelny miesięcznika Pixel. Fotograf-amator spełniający się w robieniu zdjęć byłym siedzibom producentów gier oraz legendom elektronicznej rozrywki. Cały czas ma przed oczami obrazy dawnych salonów gier, do których chciałby kiedyś powrócić..

Daniel Sadowski

Creative Director @ Nitreal Games
Współzałożyciel studia Nitreal Games. W branży gier pracuje od ponad 12 lat. Producent, designer i scenarzysta między innymi bestsellerowych serii gier z gatunku casual time management - "Gardens Inc." oraz "Dr. Cares". Profesjonalnie zaczynał w CD Projekt RED jako programista silnika/3D przy pierwszym Wiedźminie.

Juliusz Zenkner

Dyrektor artystyczny w Robot Gentleman. Z wykształcenia grafik, artysta CGI z pięcioletnim doświadczeniem w studio Platige Image.

Alek Sajnach

Scenarzysta we Flying Wild Hog, wcześniej w CI Games, Techland.

Limit miejsc został wyczerpany. Prowadzimy zapisy na listę rezerwową!

Wydarzenie na Facebooku

Strona Warsaw Film School Game Jam

Ważne informacje:

- Prosimy o rejestrację tylko zdecydowanych, tych, którzy na pewno przybędą - nie blokujcie miejsc innym chętnym!
- Przy rejestracji prosimy o podanie rozmiaru koszulki i smaku ulubionego dżemu, które tradycyjnie otrzymacie w starter packach
- Zapewniamy zasilanie i Wifi. Musicie mieć ze sobą własny sprzęt.

Masz pytania, wątpliwości? Napisz: promocja@szkolafilmowa.pl

Patron medialny: PIXEL Magazine

Zobacz, jak wyglądały poprzednie edycje!