Znakomita atmosfera podczas Balu Wigilijnego

- Sami dobrze wiecie, że podczas zajęć i egzaminów pojawiają się emocje. Dziś także to odczuwamy. Pamiętajcie, że bez względu na to, czy są to pozytywne emocje, czy też nie, biorą się z miłości do Was. Chciałbym potwórzyć, że jesteście dla nas jak dzieci, dlatego często bywamy wymagający - powiedział Kanclerz Warszawskiej Szkoły Filmowej dr Maciej Ślesicki. Bogusław Linda złożył zebranym Wykładowcom, Pracownikom, Studentom i Słuchaczom życzenia radosnych i spokojnych śwąt. Do życzeń dołączył się Dyrektor Zarządzający Warszawskiej Szkoły Filmowej Michał Kujawa.

Bal Wigilijny spotkał się z bardzo pozytywną reakcją Gości, Dziękujemy za liczną obecność, dobrą zabawę i pozytywne komentarze. Przy okazji świątecznego spotkania włączyliśmy się w światową akcję manekin challenge. Filmikiem angażujemy się w projekt "Szkoła 3.0" Fundacji Sarigato, czyli zbiórkę pieniędzy na kursy programowania dla dzieci z ubogich rodzin i domów dziecka.