Masterclass z udziałem Darii Woszek i Mateusza Rakowicza

Warszawska Szkoła Filmowa zorganizowała masterclass z udziałem nagradzanych Reżyserów polskich filmów krótkometrażowych. - Short wcale nie musi być początkiem drogi do długiego metrażu. Sam w sobie potrafi być pełną formą wyrazu artystycznego - powiedział Reżyser filmu "Romantik" Mateusz Rakowicz, jeden z gości Warszawskiej Szkoły Filmowej. - Short to duża odpowiedzialność, szczególnie, gdy uda nam się pozyskać niezależne finansowanie - dodała Reżyser filmu "Hycel", laureatka nagrody na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Gdyni Daria Woszek. Spotkanie z Twórcami odbyło się w ramach spotkań warsztatowych, jakie cyklicznie odbywają się z myślą o młodych Reżyserach i Operatorach Warszawskiej Szkoły Filmowej.

Zachęcamy do wysłuchania rozmowy z Twórcami: