Firma Canon kibicuje naszym młodym Operatorom

Warszawska Szkoła Filmowa doceniona przez światową markę Canon. Studenci Reżyserii i Operatorzy biorą udział w specjalnych warsztatach, które pozwolą uzyskać profesjonalne kompetencje w obsłudze najnowszych narzędzi wideo. - Podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Camerimage w Bydgoszczy prezentowaliśmy nasz najlepszy sprzęt. Postanowiliśmy nie odsyłać go za Ocean, aby zorganizować dla Was warsztaty - tłumaczył Robert Woźniak z Canon Polska. - Część tych kamer jest Wam zapewne znana, bo od lat jest na wyposażeniu Warszawskiej Szkoły Filmowej, ale dziś macie okazję, aby uczyć się obsługi od najlepszych - powiedział Prorektor ds. Rozwoju i Nowych Technologii dr Piotr Kucia. Warsztaty operatorskie w Kinie Elektronik poprowadził Operator Mikołaj Jaroszewicz. Zajęcia z postprodukcji przygotował Piotr Gorszczyński.