Julian Sands dla Warszawskiej Szkoły Filmowej

Tytułowy bohater „Czarnoksiężnika”, filmowy partner Nicolasa Cage’a w „Zostawić Las Vegas”, aktor wielu filmów i spektakli wystąpił na scenie Kina Elektronik. Julian Sands zaprezentował monodram pt. "A celebration of Harold Pinter". Spektakl Johna Malkovicha był nominowany do nagrody Drama Desk w kategorii "Outstanding Solo Performance". Na deskach Kina Elektronik zorganizowano specjalny pokaz dla Studentów oraz Uczniów Zespołu Szkół Filmowych. - Myślę, że więcej mogę nauczyć się od Waszych Studentów niż Oni ode mnie. Jestem przekonany, że nauka powinna polegać na dialogu pomiędzy dwoma stronami, na wymianie myśli - powiedział w rozmowie z Warszawską Szkołą Filmową. - To dla mnie zaszczyt, że mogę wystąpić właśnie w tym mieście, w tym miejscu - podkreślił podczas występu na scenie Kina Elektronik.

Przyjazd Juliana Sands'a zbiegł się w czasie z bardzo smutnym wydarzeniem... Aktor zarówno w rozmowie z nami, jak i w spektaklu wspomniał Andrzeja Wajdę.

Zachęcamy do obejrzenia fragmentu rozmowy:

Julian Sands znalazł czas, aby spotkać się ze Studentami Warszawskiej Szkoły Filmowej. W dużej mierze zwrócił się do młodych Aktorów. - Aby grać, musicie obserwować ludzi na ulicy, musicie podsłuchiwać ich rozmowy, patrzeć, w jaki sposób reagują. To ważne, aby Wasze zachowania na scenie nie były sztuczne. Gdy staną się parodią, nie poruszycie tłumu, nie będziecie wiarygodni - mówił Sands podczas wykładu.