Dostępne kursy

Program przeznaczony dla zaproszonych szkół ponadpodstawowych. Uczestnicy kursu opanują od strony praktycznej podstawowe zasady sztuki filmowej i będą pracować nad własnymi scenami. Kurs prowadzą wykładowcy Warszawskiej Szkoły Filmowej.
Seria trzech kursów, wprowadzających w podstawowe zagadnienia sztuki filmowej. W trakcie kursów uczestnicy zapoznają się z każdą dziedzin, jakie składają się na pracę filmowca: uczą się zasad inscenizacji, ruchów kamery, pracy ze światłem, opracowania dźwięku, współpracy z aktorem itd. Kurs prowadzą wykładowcy Warszawskiej Szkoły Filmowej.
[KURS W PRZYGOTOWANIU]
Podstawą dla pracy filmowca jest zawsze dobrze przygotowany scenariusz. Kursy z tego zakresu objaśniają podstawowe prawidła rządzące scenariuszami i uczą ich analizy. Uczestnicy kursu pracują również nad własnymi pomysłami, które rozwijają do postaci pełnoprawnych, możliwych do realizacji scenariuszy.

Jeżeli interesuje Cię ten kurs i chcesz otrzymywać informacje, kiedy kurs zostanie udostępniony, kliknij ikonę kursu i zostaw swój adres e-mail.
[KURS W PRZYGOTOWANIU]
Kursy objaśniające i doskonalące niuanse montażu filmowego. Jeżeli chcesz poznać technologię montażu, opanować zasady opowiadania poprzez montaż oraz wykonać swoje pierwsze etiudy filmowe, wideoklipy muzyczne pod okiem profesjonalistów, ten zestaw kursów jest dla ciebie.